אחד הגורמים הנפוצים ביותר במדינת ישראל ובעולם כולו, שבעקבותו אנשים רבים נאלצים לפנות לרופא המשפחה שלהם הוא תחום בעיות הגב. הגב הוא אחד החלקים החשובים ביותר במבנה הגוף שלנו, זאת כאשר הגב התחתון לצורך העניין, נושא את מרב משקל הגוף שלנו בעצמו. בשל החשיבות הרבה של הגב, הוא נוטה להיפגע ולהיפצע במקרים רבים.

במרכז לטיפולי בגב תוכלו למצוא את כל מה שחלמת עליו כדי להתמודד בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר עם בעיות הגב שאתם חווים. אתר האינטרנט שלנו מכיל מאמרים, וכתבות מובילות מכתבי עת שונים, שנכתבו על ידי מומחים המתעסקים בתחום רפואת הגב וכיוצא בזאת. באתר, תוכלו למצוא מאמרים רלוונטיים בנושאים הבאים – סוגים שונים של פגיעות בגב, פריצות דיסק וכיצד הן נובעות, בלט דיסק, ומאמרים נוספים על דרכי טיפול הקיימות לבעיות הגב השונות. אין ספק כי כאבים ובעיות גב פוגעים באיכות החיים שלנו בצורה ניכרת.

גב האדם – לא מה שחשבתם

משום מה, אנו נוטים לזלזל או להבין מספיק לעומק מה היא החשיבות הרבה שעומדת מאחורי הגב, המבנה שלו, והתפקיד שהוא תופס בתפקוד התקין של הגוף שלנו. למעשה, הגב שלנו מהווה מערכת גופנית מופלאה ומרתקת, אשר כוללת מגוון רחב של רצועות חיבור, שרירי גב שונים, עצבים, גידים, וסחוסים – זאת כאשר השילוב של כולם ביחד מאפשר בסופו של דבר את העמידה הזקופה שלנו כבני אדם, את מרווח התנועה שקיים באיברים שונים בגוף שלנו, ועוד. במרכז לטיפול בגב עובדים מומחים רבים, בעלי ידע, ניסיון, והתמקצעות במערכת הגב, במחלות הגב השונות, ודרכי הטיפול המקובלות.