איך מטפלים בגלי הלם?

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לבעיות גב!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טיפול בגלי הלם הוא טיפול המשמש לטיפול בכאב כרוני ונזק עצבי. זה עובד על ידי הפעלת רטט חזק על האזור הפגוע. טיפול בגלי הלם קיים כבר למעלה מ-50 שנה, אך רק לאחרונה הוא הפך לטיפול חלופי לכאב כרוני. זה יכול לנבוע מהעובדה שרופאים גילו שגלי הלם יכולים להפחית דלקת ולהקל על הלחץ על העצבים, מה שעשוי לעזור עם כאב כרוני. השימוש בטיפול בגלי הלם הולך וגדל גם הוא בפופולריות מכיוון שהוא פחות פולשני מטיפולים אחרים כגון ניתוח או פיזיותרפיה, מה שאומר שהמטופלים נוטים פחות לחוות סיבוכים לאחר שעברו את ההליך. טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה שפותחה לטיפול בחולים עם כאב כרוני. זהו טיפול העושה שימוש בגלים דלי אנרגיה כדי להמריץ את תהליך הריפוי הטבעי של הגוף. טיפול בגלי הלם שימש בטיפול במצבים שונים כגון כאבי גב, דלקות פרקים ומיגרנות. טיפול בגלי הלם משמש גם ברפואת ספורט כדי להאיץ את זמני ההחלמה לאחר פציעות. טיפול בגלי הלם נמצא יעיל בהפחתת כאב, נפיחות ודלקת. זה גם מפחית את הצורך בטיפולים אחרים כגון תרופות וניתוחים.

טיפול בגלי הלם

טיפול בגלי הלם הוא טיפול העושה שימוש בגלי אולטרסאונד לגירוי השרירים והמפרקים. הוא משמש לטיפול בסוגים שונים של כאב, כולל כאב כרוני ופציעות חריפות. טיפול בגלי הלם הוצג לראשונה בשנות החמישים. זה נמצא כטיפול יעיל לסוגים רבים של כאבים ופציעות. עם זאת, זה לא התקבל על ידי אנשי מקצוע בתחום הבריאות בגלל תופעות הלוואי שלו. תופעת הלוואי השכיחה ביותר של טיפול בגלי הלם היא אובדן שמיעה זמני, שיכול להימשך עד 24 שעות לאחר הטיפול. תופעת לוואי נוספת היא נזק לרקמות סביב האתר בו מתמקדים גלי ההלם, מה שעלול להוביל לאובדן שמיעה קבוע או לסיבוכים אחרים אם לא מטופלים באופן מיידי.

גלי קול כדי לעורר את הגוף

טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה המשתמשת בגלי קול לטיפול בכאבי שרירים ומפרקים. טיפול בגלי הלם לעזרה עם כאבי גב פועל על ידי שליחת גלי קול לתוך הגוף כדי להקל על הכאב, להרפות את השרירים ולשפר את זרימת הדם. הוא משמש בדרך כלל לכאבי גב, דלקת פרקים, כאבי ראש וסיאטיקה. זה יכול לשמש בבתי חולים או בבית שלך כאשר אתה מרגיש לא טוב או רק צריך הפסקה ממצבי לחץ יומיומיים. טיפול בגלי הלם הוא סוג של פיזיותרפיה הכוללת שימוש בגלי הלם בעוצמה נמוכה כדי לעורר את מערכת העצבים ולרפא רקמות פגועות. טיפול בגלי הלם שימש במשך עשרות שנים לטיפול במצבים רבים, כולל כאבי גב, כאבי ראש, נוירופתיה ודלקת פרקים. זה יכול לשמש גם בשילוב עם טיפולים אחרים כמו אולטרסאונד וטיפול באור. היתרונות של טיפול בגלי הלם הם היותו זול, לא פולשני ואינו דורש הרדמה או הרגעה. טיפול בגלי הלם הוא טכניקה המשתמשת בגלי קול כדי לעורר את הגוף ולעזור במצבים בריאותיים שונים. טיפול בגלי הלם הוא טכניקה המשתמשת בגלי קול כדי לעורר את הגוף ולעזור במצבים בריאותיים שונים. הוא נמצא בשימוש במדינות רבות כבר למעלה מ-50 שנה, כולל ארצות הברית וקנדה. למרות שטיפול בגלי הלם קיים כבר זמן רב, הוא עדיין נשאר כלי יעיל ברפואה המודרנית. השימוש הנפוץ ביותר בטיפול בגלי הלם הוא שיכוך כאב.

אלנה ליברמן: מומחית לטיפול בכאבי גב

אלנה ליברמן: מומחית לטיפול בכאבי גב

אלנה מומחית לטיפול בכאבי גב, כאבי פרקים, כאבי ראש, איזון לחץ הדם ושיפור חילוף חומרים. מייסדת המרכז לכאבי גב ומגיעה עם ניסיון עשיר של למעלה ב- 15 שנה, סיימה בהצלחה לימודי רפואה סינית משלימה.

אז מה היה לנו בכתבה:

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן