שיתוף הפעולה בין המרכז לניתוחים אורתופדיים AIMIS לד"ר דרור פיילי

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לבעיות גב!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים


כיום יש מעט רופאים המהווים חוד החנית של עולם הרפואה. בתחום האורתופדיה, הבולט שבהם הוא ד"ר דרור פיילי. ד"ר פיילי נחשב למומחה הגדול ביותר בעולם בתחום הארכת הגפיים וכן בתחומים של שחזור רקמות רכות ושחזור עצמות לתיקון מומים מולדים, מומים התפתחותיים ופציעות טראומטיות בגפיים.

בעשורים האחרונים פיתח ד"ר פיילי מעל 100 שיטות ניתוח מהפכניות הנחשבות לפורצות דרך. הודות לשיטות שהביא לעולם, אלפי ילדים שהיו מועמדים לניתוח קטיעה, נהנים מתפקוד מלא ומאיכות חיים גבוהה. בנוסף, ד"ר פיילי פיתח מכשור מתקדם בתחום הארכת הגפיים המבוסס על מסמר טלסקופי תוך לשדי, הנשלט באמצעות מערכת מגנטית על ידי המטופל עצמו (PRECICE).

הודות לציוד המתקדם שפיתח, ניתן לשפר את הדיוק, לקצר משמעותית את משך ההחלמה ולהימנע מאינספור סיבוכים ותופעות לוואי שאפיינו את המכשור ה"קלאסי", המבוסס על מעין שלד חיצוני המותקן על הגפה. בנוסף כתב ד"ר פיילי ספרים חשובים בתחום עיוותי הגפיים, הנחשבים לתנ"ך של העוסקים בתחום מורכב זה.

הספרים שכתב תורגמו לשפות רבות והפכו לרבי-מכר ואף לקלאסיקות תוך זמן קצר מהרגע שבו יצאו אור.
את השיטות החדשות שפיתח, הדגים ד"ר פיילי עד כה ביותר מ-80 מדינות ברחבי העולם ומדי שנה עולים אליו לרגל עשרות מנתחים בעלי שם על מנת ללמוד את הטכניקות השונות.

רשימת הבעיות הרפואיות שד"ר פיילי מתמחה בהן ארוכה ומגוונת ביותר כשבין היתר פיילי מומחה בעל שם עולמי באבחון ובטיפול בדיספלזיה שלדית, עיוותים של כף הרגל, קומה נמוכה, עיוותים מולדים בגפיים העליונות, בעיות שונות בריפוי עצמות, אי התאמה באורך הרגליים, עיוותים מולדים בגפיים התחתונות, הפרעות של הירך, בעיות חמורות במפרקים על רקע ארטריטיס ועוד.

המרכז הרפואי AIMIS בקפריסין

מיליוני מטופלים ברבי העולם סובלים מדי שנה מבעיות רפואיות מורכבות ולא תמיד פשוט להעניק להם טיפול מתאים במדינה שבה הם חיים. המרכז הרפואי AIMIS הוקם בשנת 2008 במטרה לספק אפשרות הולמת לכל אותם מטופלים הזקוקים לטיפולים כאלו ואחרים, המתקשים להשיג את הטיפול שלו הם זקוקים. ראשי התיבות של AIMIS הן American Institute of Minimally Invasive Surgery: המרכז האמריקני לכירורגיה זעיר פולשנית.

AIMIS מהווה מרכז המאגד תחתיו מנתחים בינלאומיים בעלי שם מבתי חולים מובילים מארה"ב ואירופה, חברות טכנולוגיה רפואית מובילות ומטופלים המגיעים לקפריסין מכל רחבי העולם כדי לקבל את הטיפול הטוב ביותר האפשרי.

המרכז ממוקם בעיר ניקוסיה הוא נמצא כ-25 דקות נסיעה בלבד משדה התעופה ומדי שנה מגיעים אליו ישראלים רבים העוברים ניתוחים מסוגים שונים ונהנים מכיסוי של חברות הביטוח בהתאם לפוליסה שלהם.

שיתוף הפעולה בין AIMIS לד"ר פיילי

בפברואר 2019, הוכרז על שיתוף פעולה חשוב וייחודי בין מכון פיילי בפלורידה לבין AIMIS. החל מחודש זה, יכולים מטופלים מכל רחבי העולם לעבור את כל הטיפולים שמבצע ד"ר פיילי, במרכז של AIMIS שבקפריסין, במקום לטוס עד ארה"ב למכון שהקים בפלורידה.

עבור ציבור המטופלים הישראלי, מדובר על בשורה משמחת במיוחד, הואיל וניקוסיה ממוקמת במרחק של כ – 40 דקות טיסה אחת מישראל.

עד לתחילת שיתוף הפעולה, נאלצו מטופלים ישראלים לטוס עד לפלורידה כדי ליהנות מהטיפולים האיכותיים שפיתח ד"ר פיליי. רק כדי לסבר את האוזן, נציין שהטיסה הקצרה ביותר מישראל לפלורידה, נמשכת יותר מ-12 שעות וזאת מבלי להזכיר את הפערים העצומים במחירי הכרטיסים, עלויות נילוות של שהות, נסיעות וכלכלה.

אילו ניתוחים אורתופדיים ניתן לעבור במרכז האורטופדי – PALEY AIMIS?

הודות לשיתוף הפעולה בין ד"ר פיילי ל- AIMIS, מטופלים ישראלים יכולים היום לעבור מגוון רחב ביותר של טיפולים מתקדמים, מבלי להשקיע סכומי עתק. בין היתר מדובר בטיפולים הבאים:
הארכת גפיים – במכון AIMIS מבצעים טיפולים להארכת גפיים תוך שימוש בשיטת PRECICE שפותחה על ידי ד"ר פיילי. 

השיטה מבטיחה דיוק של 96%, סיכון מזערי לסיבוכים ותופעות לוואי ומשך החלמה קצר יחסית. הטיפול מתאים עבור מטופלים הסובלים מגמדות, אורך שונה בין הגפיים העליונות או הגפיים התחתונות, חוסר עצם כתוצאה מתאונה, סרטן או מחלות עצם וכן עבור מטופלים המעוניינים לעבור הארכת גפיים קוסמטית.

• עיוותים של הקרסול וכף הרגל – במכון AIMIS מטפלים במגוון רחב של פציעות ספורט בכף הרגל ובקרסול, במטופלים הסובלים מעיכוב בהחלמת שברים או מאיחוי לא תקין של עצמות בכף הרגל ובקרסול, במטופלים הלוקים במחלת שארקו מארי טוט, גידולים של רקמות רכות המערבים את כף הרגל או הקרסול, אוסטאומייליטיס ועוד.

• עיוותים של עמוד השדרה – על ידי שילוב בין טכניקות זעיר-פולשניות מתקדמות וניסיון שנרכש במסגרת עשרות אלפי ניתוחים, המנתחים של המרכז הרפואי AIMIS בשיתוף פעולה עם ד"ר פיילי מבצעים בהצלחה רבה ניתוחים מורכבים במטופלים הסובלים ממגוון בעיות בעמוד השדרה, לרבות ספינה ביפידה (שדרה שסועה), עקשת (קיפוזיס), גיבנת, ספונדילוליסטזיס ועוד.

• בעיות אורתופדיות שונות נוספות – בנוסף מבצעים ב- AIMIS בשיתוף עם ד"ר פיילי טיפולים מתקדמים בסובלים ממגוון רחב ביותר של בעיות אורתופדיות נוספות כמו בעיות אורתופדיות בירך, בשוקית ובמפרקי הגפיים השונים, לרבות טיפולים לתיקון ולהשתלת סחוס.

החלמה ושיקום במלון רפואי

ברוב המקרים אחרי הניתוח האורתופדי המורכב, צריכים המטופלים לעבור תקופת שיקום ולהימנע מטיסות ומאמצים לפרק זמן הנקבע ע"י הרופא. 

לצורך כך חבר AIMIS לבית המלון השיקומי עדן (Eden Resort), במלון קיים בנוסף לצוותי ארוח, גם צוות מקצועי רפואי הכולל רופאים, אחיות ופיזיותרפיסטים, כמו כן המלון מצויד בכל העזרים הרפואיים והטכנולוגיים החדישים ביותר, הנחוצים למטופלים לפני ואחרי ניתוחים אורתופדיים. 

גם כאן ניתן לראות את היתרון האדיר המציע AIMIS, הבא לידי ביטוי בעיקר (אך לא רק) כשמדובר במטופלים קטינים, הזקוקים להשגחת מבוגר במהלך טיפולי ההחלמה והשיקום שלאחר הניתוח – הקרבה של המלון לישראל מאפשרת למשפחה לשמור על שגרה, כשבכל רגע נתון מתאפשר לאחד מההורים להיות עם המטופל, בזמן שהשני נמצא בעבודה או מטפל בילדים הנוספים שנשארו בארץ. במהלך תקופת השיקום, ההורים יכולים להתחלף ביניהם בהתאם לצורך.
כל המטופלים הישראלים המגיעים ל- AIMIS, נהנים מליווי צמוד 24 שעות ביממה, מרגע הנחיתה בקפריסין ולאורך כל השהות, כולל ליווי צמוד, העברות והסעות בהתאם לצורך וכו'. בנוסף בתום תקופת השיקום, מתואם עבור למטופלים רופא מומחה להמשך מעקב בישראל בתאום עם ד"ר פיילי.

ד"ר דרור פיילי

ד”ר פיילי מוכר בכל רחבי העולם בזכות היכולות הנדירות שלו בתחומים של הארכת גפיים ושחזור גפיים.

שיתוף הפעולה עם AIMIS מאפשר גם למטופלים מישראל לקבל טיפול ייחודי של ד"ר פיילי מבלי לנסוע למרפאה בארצות הברית אלא במרחק שעה מישראל, לקפריסין. 

Picture of אלנה ליברמן: מומחית לטיפול בכאבי גב
אלנה ליברמן: מומחית לטיפול בכאבי גב

אלנה מומחית לטיפול בכאבי גב, כאבי פרקים, כאבי ראש, איזון לחץ הדם ושיפור חילוף חומרים. מייסדת המרכז לכאבי גב ומגיעה עם ניסיון עשיר של למעלה ב- 15 שנה, סיימה בהצלחה לימודי רפואה סינית משלימה.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן