טיפול ביולוגי לכאבי גב

בחירת רופא זה לא משחק! בחרו נכון –
המרכז לבעיות גב!

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

טיפול ביולוגי לכאבי גבמחלות הקשורות במערכת השלד באות לידי ביטוי, בין היתר, בתהליך דלקתי המלווה בנפיחות מקומית רבה וגם בכאבים, שלעיתים מגבילים באופן משמעותי את התנהלותו של הסובל מהם.

אינטרלוקין IL-1 הוא חלבון, הנחשב לאגרסיבי מאד, בעל תפקיד חשוב בהתפתחותה של הדלקת.

החלבון הוא זה המאיץ את התהליך הדלקתי בגוף, מה שמוביל לשחרור אנזימים ישירות במפרקים יחד עם קולגן וחלבוני הסחוס. כל אלה מובילים בסופו של דבר לשחיקת הסחוס ולמוגבלות תנועתית.

מה מציע הטיפול?

הטיפול הביולוגי לסובלים מכאבים כאב – אורטוקין הוא טיפול שמטרתו לנצל את יכולתו של הגוף לרפא את עצמו באופן טבעי ללא הצורך באלמנטים חיצוניים. הטיפול מתבסס על טכנולוגיה מתקדמת מאד שפותחה בגרמניה במטרה לספק מענה מתאים לסובלים מדלקת פרקים ניוונית, מפציעות ספורט, דלקות שרירים, פריצת דיסק, טניס אלבו ועוד.

הטיפול מציע יתרונות רבים, ולא בכדי הפך לפופולארי לאחרונה. היתרון הבולט שלו הוא היותו מבוסס על מרכיב טבעי, כזה הנמצא בגוף. בעזרת הטיפול אפשר לעבוד באופן ממוקד על האזור הפגוע וליהנות מהחלמה טובה יותר. הטיפול עוצר את הדלקת, המתפתחת בגוף ובמקביל גם מגן על הסחוסים מפני שחיקה. הוא עוזר לשפר את תנועתיות המפרק ואת תפקודו ומפחית כאבים. מכיוון שהוא טבעי לא נלוות לו תופעות לוואי לא נעימות והוא יכול להתאים למטופל בכל גיל.

טיפול ביולוגי זה מנצל חלבון, המופק באופן טבעי בגוף וידוע ככזה העוזר בעצירת התהליך הדלקתי שנוצר בו וגם בהרס הסחוס. את החלבון מפיקים מתאי דמו של המטופל יחד עם חלבוני הגנה נוספים, המיוצרים גם הם בגוף באופן טבעי. הכמות שאותה מפיקים היא גדולה מאד, מה שאפשרי תודות לטכנולוגיה המשוכללת המעורבת בכך.

מכיוון שהגוף איננו מסוגל לייצר כמות רבה כל כך מהחלבון, נעזרים בטיפול זה לצורך סיוע למערכת החיסונית של הגוף, כדי שתוכל להתמודד עם המחלה. בעזרת הטיפול הביולוגי הופכת פעילותו הטבעית של הגוף ליעילה הרבה יותר ונוצר איזון נכון בין גורמי הפירוק לגורמי הבניה.

על פי מחקרים שבחנו את שיטת הטיפול הזו, נמצא כי הזרקת סרום החלבונים מפחיתה את תסמיני המחלה, משפרת את יכולת התנועה של הסובל ממנה, עוצרת את התהליך השחיקתי של הסחוס ובאופן זה משפרת משמעותית את איכות החיים. ניצול המקורות הטבעיים של הגוף חוסך את השימוש בחומרים זרים, שהפכו מקובלים מאד בטיפולים רפואיים רבים.

איך פועלים שלבי הטיפול?

הטיפול הביולוגי לסובלים מכאבי גב מתחיל, בשלב הראשון, מלקיחת דם מורידו של המטופל, המועבר למבחנות יעודיות. הדם במבחנות עובר תהליך של אינקובציה בטמפרטורה של 37 מעלות. תהליך זה מאפשר הפרשה רבה מאד של החלבונים נוגדי הדלקת וגם של חלבונים נוספים.

בשלב הבא מופרד הנסיוב המכיל את כמות החלבונים הגבוהה מהדם ואחר כך מוזרק ישירות אל האזור הפגוע. הדבר נעשה עד פעמיים בשבוע, בהתאם למצבו של המטופל ומידת חומרת הבעיה. את ההזרקה מבצע רופא המתמחה בכך.

Picture of אלנה ליברמן: מומחית לטיפול בכאבי גב
אלנה ליברמן: מומחית לטיפול בכאבי גב

אלנה מומחית לטיפול בכאבי גב, כאבי פרקים, כאבי ראש, איזון לחץ הדם ושיפור חילוף חומרים. מייסדת המרכז לכאבי גב ומגיעה עם ניסיון עשיר של למעלה ב- 15 שנה, סיימה בהצלחה לימודי רפואה סינית משלימה.

אז מה היה לנו בכתבה:
חייגו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
דילוג לתוכן